خانه » ترجمه » دفتر ترجمه رسمي

دفتر ترجمه رسمي

دفتر ترجمه رسمي

دفتر دارالترجمه رسمی تهران پارس

دارالترجمه رسمی  تهران پارس ، سریعترین دفتر ترجمه رسمی است این دارالترجمه با همکاری مترجمین رسمی و تخصصی توانسته است برترین خدمات دارالترجمه و ترجمه رسمی و دانشجو یی را تا به امروز به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهد.این وب سایت تلاشی بر تکمیل حلقه سرویس ترجمه رسمی و تخصصی دارالترجمه تهران پارسدر فضای مجازی و معرفی این وب سایت به عنوان سایت مرجع ترجمهدارالترجمه در ایران است . در این  سایت هر انچه که با ترجمه رسمی ، دارالترجمه ، مترجم ، مترجم رسمی ،دارالترجمه رسمی ، نرخ ترجمه ، هزینه ترجمه  در دارالترجمه های رسمی و ترجمه عمومی و تخصصی مربوط باشد قرار داده شده است اگر فکر می کنید موضوعی هست که مرتبط با حوزه فعالیت  دفاتر ترجمه رسمی  است  و نیاز است در این سایت باشد با تلفن دارالترجمه تهران پارستماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید.  با کمال میل در پاسخگویی به سوالات مربوطه حاضریم در ضمن در تالار گفتگوی (فروم) سایت می توانید مطالب یا موضوعات مرتبط با حوزه ترجمه ، مترجمان رسمی ، دارالترجمه ، ترجمه سرفصل و هزینه های دارالترجمه را در انجمن ها با دیگران به اشتراک بگذارید یا خود موضوع جدیدی رو پایه ریزی نمایید.این وب سایت یک Wiki دارالترجمه (ویکی دارالترجمه ) است و اطلاعات کاملی را در خود دارد به طوری که مشتمل بر 380 صفحه می باشد در سایت مرجع دارالترجمه تهران پارس می توانید از فایل های ترجمه شده انگلیسی اسناد و مدارک مختلف در صفحه دانلود فرم ها ی ترجمه انگلیسی بهرمند گردید .امید این تلاش ما موثر واقع گردد.

در مورد ترجمه زبان انگلیسی به  فارسی و فارسی انگلیسی ( عمومی و تخصصی) که بخش عمده فعالیت دفاتر ترجمه را شامل می شود ، ما در داریان آن طوری که شما راحت تر هستید سفارش شما را انجام میدهیم.آنلاین یا حضوری ، فوری یا به روال معمول انجام میدیم.داریان به طور اختصاصی بخشی برای ترجمه سرفصل دروس دانشگاهی و بخشی برای کارهای دانشجویی شامل مقالات و متون ، پروپوزال ،چکیده و پایان نامه دارد.

مقالات isi نیز یکی از توانمندی های ما در داریان است . بهترین ترجمه ی مقالات برای چاپ در ژورنال های تخصصی رو ما انجام می دهیم.

اگر شما مشتری گرامی بخواهید در مورد مشتریان ما هم بدانید. حداقل 5 تا بانک و سه شرکت خودروساز و چندین شرکت تولید کننده ، صادرکننده و شرکت های متعدد خدمات مهندسی و چند برند مطرح فعال در ایران از مشتریان ما هستند.علاوه بر این چندین موسسه  اعزام دانشجو و موسسات مهاجرتی نیز از خدمات ترجمه رسمی فوری ما بهرمند هستند.

 دارالترجمه ی رسمی تهران پارس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*